Criminal Minds
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG ~~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Let it be

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:09 pm

Hey, priveste partea buna a lucrurulor, pozele vor ramane doar la noi trei si nimeni nu le va vedea, spun facandu'i cu ochiul chiar daca nu ma vedea. Si plus de asta, peste cateva zile vei rade si tu, amintindu'ti! Nah, e perfect, adaug facand o ultima poza.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:26 pm

-Mda... cum spui tu. mormăi mai mult pentru mine, deschizându-mi cu greu pleoapele din cauză machiajului ce părea a fi pus cu kilogramele pe ele. Îi privesc pe cei doi, încucisșându-mi mâinile la piept.
-Nici nu vreau să știu cât la sută arăt ca o vrăjitoare din coșmarurile copiilor mici...
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:29 pm

Ma asez iarasi turceste, langa fata. Il privesc pe Andy si chicotesc.
-Te inseli, arati destul de bine. Spun zambind. Iti mai trebuie o peruca si poti iesi la produs. Chicotesc. Hai Amor intreaba-l si pe Andy. Spun amintindu-mi de jocul nostru
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:31 pm

Tu esti sa intrebi, spun razand de cuvintele pe care baiatul le spusese. Andy pe post de dama de companie? Nah, nu suna chiar asa de bine!, adaug razand.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:33 pm

-Perucă? repet după acesta, privindu-l suspicios.
-Stai! Produs?! exclam putercnic către el, îmbufnându-mă. Acum pe bune, ce mă credea el? Una dintre acele disperate după orice semn de masculinitate?
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:38 pm

Am inceput sa rad cand l-am auzit pe Andy.
-Sa-ti fi vazut fata cand ai spus asta. Esti epic baiete. Ce alegi? Adevar sau provocare? Il intreb pe Andy, privindu-l
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:39 pm

Imi duc mana la gura razand usor. Ma asez pe canapea strangand machiajele de jos. Il privesc pe baiat si astept sa raspunda zambind amuzata.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:40 pm

-Da, sigur, râdeți de băiatul machiat. îmi dau ochii peste cap teatral, privindu-l apoi serios pe Lance. Provocare! adaug în scurt timp, răspunzându-i la întrebare.
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:42 pm

Ma pun pe gandit cand a spus ca alege provocare. Ma uit la machiajul sau imediat imi vine ceva in minte.
-Te provoc sa faci o declaratie de dragoste ori mie ori lui Amor. Spun zambind inocent.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:46 pm

-Auci. replic sec, privindu-l pus deja pe gânduri. Mă uit când la fată, când la băiat, la un momentdat îndreptându-mi privirea spre mâinile mele.
-Damă de companie... sunt fată, deci... trebuie să-i fac lui, Lance, nu așa e corect? întreb către cei doi, așteptând un oarecare răspuns din partea lor.
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:47 pm

Incep sa rad, dandu'mi parul pe spate.
Saracul baiat, cred ca se intreaba ce avem cu el, spun razand privindu'l pe Andy. Dau din umeri razand.
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:52 pm

Ridic o spranceana cand aud ca mie imi va face declaratie. Chicotesc.
-Mie imi convine da ai grija ce spui ca poate te iau in serios. Ii spun ridicand des din sprancene.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 10:57 pm

-Nu încerca să mă sperii. mormăi cât pentru mine, privind într-o parte apoi apropiindu-mă de Lance, luându-l de mâna dreaptă și clipind dese ori din gene, abținându-mă să nu râd și să par serios, măcâr cât rostesc două cuvinte.
-Lance... îi rostesc numele pe un ton cald și tremurat, intrând tot mai mult în joc, știu că nu ne cunoaștem de mult, dar vreau să-ți mărturisesc că... continui pe același ton, scăpând un chicotit la un moment dat, dar acoperindu-l rapid cu un tușet, reglându-mi vocea. Vreau să-ți spun că din prima clipă în care te-am văzut, am simțit ceva pentru tine și de aceea, eu ca... fată, mă opresc brusc, privindu-l fix în ochi, te căsătorești cu mine?
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:00 pm

L-am privit atent, incercand sa nu rad si sa par serios, de parca ar fi reala toata chestia asta. Cu cat spunea mai multe cu cat imi venea din ce in ce mai greu sa ma abtin din ras. Am tras adanc aer in piept dupa ce si-a terminat declaratia.
-Da iubire! Si eu te iubesc mult! Ii spun pe un ton tandru. Te-as saruta, dar mi-e sa nu ma lovesti. Chicotesc.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:05 pm

-Adevăr grăești! murmur de-odată, eliberându-i mîna și râzând slab, pierindu-mi dintr-o dată acel chef de mai devreme.
-Este rândul meu, deci... Amor, adevăr sau provocare?! o întreb pe aceasta, fără o anume expresie pe față, dându-mi din când în cînd cu mâna pe la ochi, deranjat de farduri.
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:06 pm

Am inceput sa rad cand l'am auzit pe Andy. L'am privit pe Lance amuzata.
Provocare, spun ranjind, privindu'l pe Andy. Am chicotind asteptandu sa vad ce provocare imi va da.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:17 pm

-Ok. îmi duc un deget sub bărbie, stând puțin pe gânduri la ce provocare aș putea sa-i dau fetei.
-Sari în brațele unei persoane din cameră, se acceptă și obiecte... schițez un mic zâmbet, apoi fă stripteas până la lenjerie intimă pentru acel obiect sau persoană... murmur, dând ușor din umeri, neavând în momentul de față nimic altceva în minte.
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:23 pm

Ridic o spranceana, privindu'l amuzata.
Perversule, spun si ma ridic apropiindu'ma de el. Il duc mainile dupa gatul lui ranjind amuzata, si ma asez pe picioarele lui. Nu sar in bratele tale pentru ca nu's cine stie ce tarfa, zic pe un ton calm privindu'l in ochi.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:26 pm

-Nu pute-ai să alegi și tu... o lampă? o întreb pe aceasta, întorcându-mi capul într-o parte și întrebându-mă în sine, cum de toate par împotriva mea în momentul de față.
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:28 pm

Vezi tu ca lampa are brate? intreb razand amuzata. Stai chill, nu se intampla nimic, nu te alarma, adaug razand usor privindu'l. Imi dau bretonul din ochi.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:30 pm

-Haha... ce să spun. o privesc insistent în ochi.
-Doar că știi... nu sunt pe invers, fato! exclam pe un ton destul de amuzant, încercând să intru în pielea personajului creat de cei doi prin intermediul unor simple farduri.
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 6:43 pm

Calm down, stiam si eu deja asta, spun amuzata si ii scot limba. Mai vrei si streapteasul ala? Sau am terminat provocare? intreb privindu'l si rad usor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Let it be - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Let it be   Let it be - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Let it be
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Criminal Minds :: Places :: Parc-
Mergi direct la: