Criminal Minds
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG ~~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sentenced

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Sentenced Empty
MesajSubiect: Sentenced   Sentenced Icon_minitimeMar Noi 23, 2010 7:19 am

De-a dreptul enervat intru in camera de zi, trantindu-ma pe fotoliu si punandu-mi picioarele pe masuta din fata. Cine naiba se credea ca sa nu imi creada cuvantul? Asa zisa mea slujba imi dadea dureri de cap, simtind cum treptat raman fara puteri. In fiecare zi trebuia sa ma confrunt cu probleme numai pentru a continua ceea ce fac.Singurul lucru ca ma mai face sa zambesc este gandul la marionetele ce le pot controla numai din degete. Stramb din buze, luand telecomanda televizorului ce nici eu nu stiu de unde aparuse. Cand intrasem in incapere nici ca il vazusem. Incep sa butonez haotic telecomanda, nemultumit de posturile pe care le vedeam
Sus In jos
Amor N. Hilton

Amor N. Hilton


Mesaje : 176
Data de înscriere : 22/11/2010

Sentenced Empty
MesajSubiect: Re: Sentenced   Sentenced Icon_minitimeMar Noi 23, 2010 2:02 pm

Tinand in mana caietul plin cu cantece si cateva foi in plus, am intrat in camera de zi, citind niste versuri mai vechi. Am oftat scurt, ciufulindu'mi parul. Fara sa mai observ ca era cineva in camera ma asez pe pervaz, incepand sa scriu, absenta.
Sus In jos
 
Sentenced
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Criminal Minds :: Caminul :: Camera de zi-
Mergi direct la: