Criminal Minds
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG ~~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 WHTF?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:49 pm

Chicotesc apoi ma uit la prezervative, verificandu-le masura.
-Mda... Nu o ai prea mare sa stii. Ii spun pe un ton dezamagitor. Si eu care credeam ca ai ceva in pantaloni. Oftez.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 11:58 pm

-Auzi? Terminăte. murmur pe un ton calm față de nervii ce mii desfășor în interiorul meu. Mă întorc pe canapea, așezându-mă cu capul în jos și picioarele pe spătarul canapelei, am luat carnea și mi-am poziționat-o deasupra feței mele, continuând să citesc.
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 12:02 am

Chicotesc, adoram sa enervez oamenii. CAt el s-a asezat pe canapea eu am bagat la loc lucrurile in dulap, inchizand usile. M-am dus in fata lui Andy si i-am ridicat putin cartea.
-Te-ai suparat tare? Il intreb privindu-l atent, serios.
Chiar daca imi placea sa-l enervez, nu vroiam sa se supere.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 12:09 am

-Contează? îmi forțez mâna și-mi poziționez la loc în dreptul feței mele, cartea, fiind calm și reușind să iau cu bine rându-l ce-l citeam mai devreme, concentrându-mă mai bine asupra lecturei.
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 12:11 am

-Da. Spun bosumflandu-ma. Nu-mi place cand lumea e suparata pe mine. Si cand cineva se supara pe mine nu-l las in pace pana ii trece supararea. Spun zambind, desi stiam ca el se uita in carte si nu la mine.
Sus In jos
Malton Andrew

Malton Andrew


Mesaje : 140
Data de înscriere : 22/11/2010
Varsta : 29

WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 12:15 am

Termin de citit câteva rânduri, timp în care aud și cele spuse de Lance, ce în aceste secunde nu păreau decât niște sunete pierdute ce le ignoram ușor. Îmi dau cartea la o parte, zâmbind victorios pentru că tocmai înțelesesem ceea ce citisem, fiind o oarecare premieră și-l privesc atent băiat.
-Ăm, da, dau din cap, lăsând cartea pe piept și punându-mi mâinile peste ea, ce spune-ai Lance?
Sus In jos
Bilbo Lance

Bilbo Lance


Mesaje : 534
Data de înscriere : 21/11/2010

WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 12:23 pm

Ma bosumflu cand vad ca nici nu m-a ascultat.
-Nimic. Scot rautacios limba la el si ma asez turceste pe podea, cu spatele lipit de canapea.
Imi incrucisez mainile la piept, privind bosumflat in fata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





WHTF? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: WHTF?   WHTF? - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
WHTF?
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Criminal Minds :: Places :: Biblioteca orasului-
Mergi direct la: