Criminal Minds
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG ~~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Who cares about me?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorMesaj
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:24 pm

In sfarsit aveam parte de un sarut adevarat si nu numai atingeri. Ma scoase din minti cu acele simple atingeri, lucru ce nu aveam de gand sa ii mai permit sa il repete. Imi strecor limba printre buzele sale, ducandu-mi mana pe pieptul sau . Ii sug posesiv limba, muscandu-i-o usor, asta numai pentru a-mi satisface dorintele ce ma ardeau din ce in ce mai tare. Ranjesc larg, lasandu-mi sarutul la nivelul gatului reamintindu-mi slabiciunea sa. Il musc usor, lasand linii de aliva in urma, asta numai pentru a-l simte iar vulnerabil in bratele mele
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:26 pm

Sarutul era din ce in ce mai slabatic sau mi se parea mie?Incrunt usor din ochi cand imi musca limba,stiind ca nu era un semn prea bun.Maresc ochii cand trecuse la gatul meu,scotand acele gemete infundate,simtind cum imi pierdeam treptat toata puterea.Jur ca in viata mea nu mai avema sa ma mai joc asa cu el!
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:30 pm

Era vina pustiului ca trezise demonul din mine. Cu siguranta nu aveam de gand sa profit de conditia sa fizica numai pentru a-mi satisface si cele mai profunde dorinte, dara sta nu insemna ca nu aveam voie sa ma joc cu el. Continui sa il musc din cand in cand pe gat, lasand de fiecare data o dara de saliva in urma, avand de gand sa imi scriu numele, cu toate ca nu s-ar fi inteles si nici nu ar fi ramas. Imi continui saruturile schimbandu-le traiectoria, mai exact pe pielea din fata gatului.
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:33 pm

Mi-am lipit coplet spatele de peretele de langa geam,continuand sa scot acele gemete.Orice dar nu gatul!Nici macar nu aveam putere sa-l imping de langa mine,incepand chiar sa ma simt bine.Avema impresia sau abia acum tortura din partea lui incepuse?Separea ca nu mai eram regele cicalelilor...
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:36 pm

Ii aplicam din cand in cand cate o muscatura, dorind sa ma asigur ca asta nu il va durea. Imi trec fugitiv limba imprejurul gatului sau, sarutandu-l gat am ajuns in partea dreapta. L-am intors cu intreg corp spre mine, facandu-l ca picioarele sale sa imi inconjoare talia. Cand m-am asigurat ca acest lucru se intamplase, imi continui seria de saruturi, ducandu-ma spre pat. Acolo il intind cu grija, nedespartinandu-ma de gatul sau
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:40 pm

Ii inconjor talia cu picioarele asa cum a vrut,agatandu-ma bine de el.Avema eu impresia sau aveam s ao facem in seara asta?putin ma deranja atata timp ca t el vroia.Incercam sa ma abtin sa scot acele gemete insa imi era imposibil.Ma las intins pe pat,trecandu-mi mainile prin parul lui
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:43 pm

Trezindu-ma din transa, imi inchid ochii, lasandu-mi trupul sa cada pe partea cealalta a patului. Stiam ca nu era timpul.. Spatele sau era intr-o conditie ingrozitoare si nu vroiam sa il vad suferind numai pentru a-mi satisface mie nevoile:
-Scuze pustiule.
Mormai, ducandu-mi o mana pe pieptul sau.
- Cred ca totusi e buna ideea cu acele camere separate. Voi astepta pana iti vei reveni
Ii spun, dand pozitiv din cap si inchizandu-mi ochii
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 8:46 pm

-Iar vorbesti prostii
Spun dandu-mi ochii peste cap
-Daca vei dormi intr-o alta camera am sa ma supar pe tine.Ce suntem aici?Casatoriti din obligatie sau ce?
Intreb chicotind slab
-Daca vrei s-o facem,nu ma deranjeaza sa sti,atata timp cat esti tu
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 10:41 pm

Cat de adorabil putea fi pustiu. Presupun ca ii pasa mai mult parerea mea decat a sa. Dau negativ din cap, zambind slab.
-Voi astepta oricat va fi nevoie. Ah si m-am razgandit .. numai dormim in camere separate daca acest lucru te deranjeaza.
Spun, aprobandu-mi afirmatiile prin miscari lente din cap. Imi pun capul pe pieptul sau, simtindu-i inima batand. Ritmul mi se repeta ca un ecou nesfarsit in minte, intiparindu-se rapid. Ah! Cat de mult ajunsesem sa tin la pustiu meu.
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 2:42 pm

Zambesc slab,privindu-l atent.Imi trec degetele prin parul lui lasandu-l sa stea cum dorea
-Mai bine asa
Spun bucurandu-ma c anu voi dormi singur,in plus,faptul ca ii pasa de starea mea momentan,ma facea sa-mi dau seama ca el chiar tinea la mine,astfel m-ar fi ''violat'' deja
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 6:57 pm

Trag puternic aer in piept, simtind ritmul propriilor bataileale inimii ce concurau cu cele ale pustiului. Parea cam penibil, dar pur si simplu asta gandeam.
-Pustiule, ce iti mai face spatele?
Intreb, incercand sa aflu printr-un mod indirect daca il deranja propria pozitie. Nu vroiam sa ii ranaesc spatele sau ceva de genul. Plus ca asa aflam daca taica'miu era un doctor la fel ca si complimentele primite zilnic de la pacienti. Ce-i drept, si eu vroiam sa ajung ca el, dar pentru ura pe care i-o purtam am ajuns sa detest si aceasta meserie
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:12 pm

-Sincer sa fiu,pentru un moment am si uitat ca sunt operat.Multumiri mosului tau,e un doctor super.Daca as fi stiu poate ca l-as fi cautat acum muuult timp
Spun zambind larg,chair nemaisimtind nici un pic de durere
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:19 pm

-Asa deci..
Mormai, simtind nevoia de a-l suna si de-ai multumi. Insa la cat de capos si orgolios eram, puteam astepta mult pentru a pune in practica un asemenea gest. Imi duc mana aproape de gatul sau, atingandu-i pielea doar cu cateva degete.Sentimentele pe care i le purtam pustiului nu pareau a fi de scurta vreme, lucru ce ma cam speria. Nu prea stiam cum sa reactionez intr-o relatie cu sentimente. Ma obisnuise la alea de o noapte doua si atat. Fie ce-o fi.. Nu vroiam sa par incordat si sa ma intrebe pustiul ce aveam , ca asta chiar ar fi penibil.
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:21 pm

Imi inchid scurt ochii cand ii simt degetele pe gatul,luandu-ma iar acele fioruri pe sira spinarii,fioruri placute.Zambesc larg,lasandu-mi caninii la vedere,privindu-l cu cohi-mi ce luminau puternic in intuneric,dandu-mi un aer oarecum demonic
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:56 pm

Imi treceam degetele peste pielea de la nivelul gatului sau, uitand complet de slabiciunea sa. Mana mi se misca dupa propriile dictari, ochii fiindu-mi inchisi dupa vointa mea. Uitasem complet de tot ce ma incojura mintea mea axandu-se doar pe el ca persoana. Era de-a dreptul ciudat daca trebuia sa rulez cele intamplate... Pustiul numai dadea dovada de a fi ca la inceput, lucru ce ma linistea. Sentimentele lui mi se transferase si mie, dintr-o proprie dorinta ajungand la sa tin la el.
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 9:43 pm

Chicotesc usor,dandu-i mana la o parte inainte de a intra intr-un acces de ras
-Incepi sa ma gadili
Spun eu masandu-mi aceea zona a gatului ca sa dispara acel sentiment de gadilat
-Iti este somn?
Intreb eu caci parea cam pierdut in gandurile lui si statea mai tot timpul cu ochii inchisi
Sus In jos
Zack Snyder

Zack Snyder


Mesaje : 189
Data de înscriere : 22/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 9:57 pm

Zambesc slab, reamintindu-mi motivul pentru care imi dase mana la o parte.Inca ma amuza slabiciunea pustiului,fiind una iesita din comun.Tac atat timp cat pustiul sa termine intrebarea, deschizandu-mi ochii lent:
-Nu. Nu mi-e deloc.
Ii spun, ranjind larg, lasandu-mi canii ascutiti la vedere.Ce ii venise de ma intrebase asta?Paream genul care "Se culca odata cu gainile"?
-De ce?Tie ti-e somn?
Il intreb,incercand sa aflu motivul pentru care puse acea intrebare
Sus In jos
Vin Vanity

Vin Vanity


Mesaje : 777
Data de înscriere : 21/11/2010

Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:01 pm

-Nu,nici vorba mai ales la ora asta,doar ca te-am vazut ca motaiai sau cred ca m-am inselat
Spun dand usor din umeri,continuand sa ma joc cu cateva suvite din parul lui lung si negru,privind tavanul.Ma simteam bine aici,ciudat,caci nu-mi placea sa stau la cineva acasa simtindu-ma stingher,insa in cazul pustiului era tocmai invers:as fi stat aici toata viata daca as fi putut
Sus In jos
Continut sponsorizat





Who cares about me? - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Who cares about me?   Who cares about me? - Pagina 15 Icon_minitime

Sus In jos
 
Who cares about me?
Sus 
Pagina 15 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Criminal Minds :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: